«قتل مهاباد»؛ جزئیات جدید | علت فیلم برداری از قتل «صادق برمکی» چه بود؟ | تصاویر قتل مهاباد؛ عکس 18+

قتل, قتل مهاباد, قتل در مهاباد, فیلم قتل, فیلم قتل مهاباد, صادق مهاباد, صادق برمکی, قتل صادق, فیلم مهاباد, صادق مهاباد, جنایت مهاباد, صادق برمکی مهاباد, سلفی مهاباد, فیلمبرداری قتل مهاباد, مثله کردن جوان مهابادی, فیلم جنایت مهاباد, قاتل مهاباد, علت قتل مهاباد, ماجرای قتل مهاباد, جزئیات قتل مهاباد, قتل مهاباد جزئیات جدید,

«قتل مهاباد»؛ جزئیات جدید | صادق برمکی پسر 19 ساله مهابادی که همراه با 4تن از دوستانش به گردش رفته بود، هرگز بازنگشت. همراهان صادق، او را با چاقو به طرزی فجیع به قتل رساندند، و سوزاندند و از لحظات مرگ دردناک صادق برمکی فیلم و عکس گرفتند. دادستان مهاباد از دستگیری قاتلان صادق پسر 19 ساله مهابادی، 24 ساعت پس از قتل خبر می دهد...

بیشتر بخوانید: فیلم برداری از قتل در مهاباد .
اصلان حیدری به ایرنا گفت: پس از دریافت گزارش مردمی مبنی بر وجود یک جسد ناشناس و سوخته در اطراف مهاباد، بلافاصله موضوع در دستور کار دادستانی قرار گرفت و به بازپرس ویژه قتل ارجاع داده شد.
وی افزود: بازپرس ویژه قتل به همراه ماموران پلیس آگاهی در محل کشف جسد، حاضر شدند و بازپرس نیز دستور تشخیص هویت و شناسایی قاتلان را صادر کرد.
حیدری با اشاره به شناسایی هویت مقتول در کمتر از ۲۴ ساعت، اظهار کرد: بر اساس گفته والدین مقتول، این پسر جوان در ۳۰ شهریور امسال از خانه خارج شده و برنگشته بود.
وی اضافه کرد: با تلاش پلیس آگاهی، دادستانی و بازپرس پرونده، قاتلانی که در قتل این جوان مشارکت داشتند در کمتر از ۲۴ ساعت شناسایی و دستگیر شدند.
دادستان مهاباد گفت: تاکنون سه مرد به اتهام مشارکت در این قتل دستگیر و با قرار قانونی روانه زندان شدند و تحقیق های تکمیلی برای یافتن علت و انگیزه قتل در دستور کار قرار دارد.
به گفته وی، یک مرد دیگر نیز به اتهام معاونت در قتل این جوان دستگیر شده است.
وی انتشار ماجرای قتل و انگیزه قاتلان را گمانه زنی برخی رسانه ها و شبکه های اجتماعی اعلام کرد و افزود: مسئولان ذیربط در آینده نزدیک نتایج دقیق تحقیق ها را اطلاع رسانی می کنند.
وی در پاسخ به این سئوال که آیا عکس سلفی قاتلان با جسد، ربطی به غیرعادی بودن یا مصرف مواد مخدر توسط آنان دارد یا نه؟، گفت: این موارد نیز در حال بررسی بوده و پرونده در مرحله بازپرسی و نظر نهایی پزشکی قانونی است.
کشف جسد سوخته ‘صادق برمکی’ پسر ۱۹ ساله مهابادی در اطراف این شهرستان و قتل وی در روزهای گذشته گمانه زنی های مختلفی را در فضای مجازی به همراه داشته است.
بیانیه خانواده صادق برمکی
خانواده صادق برمکی ، جوان مهابادی که به طرز وحشتناکی به قتل رسیده است ضمن تشکر و قدردانی از دادگستری و نیروی انتظامی و دعوت مردم به آرامش بیانیه را منتشر کردند که متن بیانیه بدین شرح است:
بسمه تعالی
مردم شریف و با فرهنگ مهاباد
حادثه تلخ کشته شدن صادق ، قلب ها را به درد آورده و دیدگان را اشکبار ساخت. هرچند غم از دست دادن فرزندمان بسی گران و جانکاه است ولیکن آنچه از ابراز همدردی در چند روز گذشته از مردم مهاباد و مسئولان دیدم باعث گردید غم از دست دادن فرزندمان تا حدودی تسکین یابد.
خانواده برمکی ضمن تشکر و قدردانی از احساس همدردی و شرکت در مجلس ختم فرزندمان و همچنین تشکر از زحمات شبانه روزی نیروی انتظامی و دادگستری که با تلاش های خود در پیگیری موضوع باعث دلگرمی ما شدند ضمن دعوت مردم عزیز و شهروندان فهیم مهابادی به حفظ آرامش ، از دستگاه قضایی تقاضا داریم در اسرع وقت و با قاطعیت با موضوع برخورد نماید تا شاهد تکرار چنین فجایعی در آینده نباشیم
با احترام
خانواده داغدار برمکی


کد N1774518